Isabelle Morel Bera
ravnateljica OŠ
isabelle.bera@cirius-kamnik.si

Maja Poljanšek
pomočnica ravnateljice
učiteljica predmetnega pouka
maja.poljansek@cirius-kamnik.si

Mateja Kralj
psihologinja
mateja.kralj@cirius-kamnik.si

Albina Mljač
učiteljica v posebnem programu
albina.mljac@cirius-kamnik.si

Ana Jelovčan
učiteljica v posebnem programu
ana.jelovcan@cirius-kamnik.si

Ana Žagar
učiteljica razrednega pouka
ana.zagar@cirius-kamnik.si

Andra Goršič
učiteljica razrednega pouka
andra.gorsic@cirius-kamnik.si

Anica Alojzija Trtnik
učiteljica v posebnem programu
ana.trtnik@cirius-kamnik.si

Gordan Pupavac
učitelj v posebnem programu
gordan.pupavac@cirius-kamnik.si

Irma Golob
učiteljica v posebnem programu
irma.golob@cirius-kamnik.si

Ksenija Krstovski
učiteljica razrednega pouka
ksenija.krstovski@cirius-kamnik.si

Maruša Hribar
učiteljica razrednega pouka
marusa.hribar@cirius-kamnik.si

Matejka Zagožen
učiteljica v posebnem programu
mateja.zagozen@cirius-kamnik.si

Nataša Petrović
učiteljica razrednega pouka
natasa.petrovic@cirius-kamnik.si

Nina Grobelšek
učiteljica razrednega pouka
nina.grobelsek@cirius-kamnik.si

Sara Juretič
učiteljica v posebnem programu
sara.juretic@cirius-kamnik.si

Simona Janežič
učiteljica razrednega pouka
simona.janezic@cirius-kamnik.si

Simona Kukovec
učiteljica razrednega pouka
simona.kukovec@cirius-kamnik.si

 

Simona Štrucl
učiteljica v posebnem programu
simona.strucl@cirius-kamnik.si

Tamara Gale Bešinsky
učiteljica razrednega pouka
tamara.gale-besinsky@cirius-kamnik.si

Vesna Petkovšek
učiteljica v posebnem programu
vesna.petkovsek@cirius-kamnik.si

Anja Jeglič
učiteljica predmetnega pouka
anja.jeglic@cirius-kamnik.si

Ditka Kobol
učiteljica predmetnega pouka
ditka.kobol@cirius-kamnik.si

Eva Benedičič
učiteljica predmetnega pouka
eva.benedicic@cirius-kamnik.si

Irena Lamovec
učiteljica predmetnega pouka
irena.lamovec@cirius-kamnik.si

Lota Kahne
učiteljica predmetnega pouka
lota.kahne@cirius-kamnik.si

Mateja Perko
knjižničarka
mateja.perko@cirius-kamnik.si

Miran Antonin
učitelj predmetnega pouka
miran.antonin@cirius-kamnik.si

Nataša Trojer
učiteljica predmetnega pouka
natasa.trojer@cirius-kamnik.si

Neva Jelenko
učiteljica predmetnega pouka
neva.jelenko@cirius-kamnik.si

Srečko Sitar
učitelj predmetnega pouka
sreco.sitar@cirius-kamnik.si

Uršula Bukovec
učiteljica predmetnega pouka
ursula.bukovec@cirius-kamnik.si

(Skupno 323 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost