Simona Rogič Ožek
ravnateljica Doma
simona.rogic-ozek@cirius-kamnik.si

Veronika Lisjak Banko
pomočnica ravnateljice Doma, vzgojiteljica DU
veronika.banko@cirius-kamnik.si

Sara Justin
svetovalna delavka v domu in sodelavka v razvojni skupini
sara.justin@cirius-kamnik.si

Urška Ambrožič Potočnik
vzgojiteljica DU
urska.ambrozic-potocnik@cirius-kamnik.si

Katja Antosiewicz
vzgojiteljica INT
katja.antosiewicz@cirius-kamnik.si

Katarina Bukovec
vzgojiteljica DU in v dopoldanski podpori, učiteljica v JV
katarina.bukovec@cirius-kamnik.si

Nadja Cvirn
vzgojiteljica INT
nadja.cvirn@cirius-kamnik.si

Azra Fazlič
vzgojiteljica INT
azra.fazlic@cirius-kamniks.si

Alenka Grad
vzgojiteljica INT
alenka.grad@cirius-kamnik.si

Polonca Hartman
vzgojiteljica DU, sodelavka v razvojni skupini
polonca.hartman@cirius-kamnik.si

Marjeta Jazbec
vzgojiteljica INT
marjeta.jazbec@cirius-kamnik.si

Aurelija Jurca
vzgojiteljica DU in v dopoldanski podpori,  učiteljica v JV
aurelija.jurca@cirius-kamnik.si

Nina Klinec
vzgojiteljica DU, učiteljica v JV, sodelavka v razvojni skupini
nina.klinec@cirius-kamnik.si

Lora Kočan
vzgojiteljica DU in v dopoldanski podpori, sodelavka v razvojni skupini, učiteljica v JV
lora.kocan@cirius-kamnik.si

Petra Korenčan
vzgojiteljica DU, vodja ONFP
petra.korencan@cirius-kamnik.si

Marta Lavrič Tomšič
vzgojiteljica INT
marta.lavric-tomsic@cirius-kamnik.si

Simona Lesar
vzgojiteljica INT
simona.lesar@cirius-kamnik.si

Mojmir Mavrič
vzgojitelj INT
mojmir.mavric@cirius-kamnik.si

Sandi Mavrič
vzgojitelj DU, učitelj v JV, vzgojitelj v dopoldanski podpori
sandi.mavric@cirius-kamnik.si

Sandra Osolnik
vzgojiteljica INT
sandra.osolnik@cirius-kamnik.si

Mia Radović
vzgojiteljica DU, sodelavka v razvojni skupini, učiteljica v JV
mia.radovic@cirius-kamnik.si

Mihaela Sirotnjak Železnik
vzgojiteljica DU, učiteljica v JV
mihaela.sirotnjak-zeleznik@cirius-kamnik.si

Špela Šimenc
vzgojiteljica DU, vzgojiteljica v dopoldanski podpori
spela.simenc@cirius-kamnik.si

Marina Štempihar
vzgojiteljica DU
marina.stempihar@cirius-kamnik.si

Martina Tori
vzgojiteljica INT
martina.tori@cirius-kamnik.si

Barbara Urbanija
vzgojiteljica INT
barbara.urbanija@cirius-kamnik.si

Ivica Vrečko Novak
vzgojiteljica INT
ivica.vrecko@cirius-kamnik.si

Petra Zore
vzgojiteljica INT
petra.zore@cirius-kamnik.si

Tadeja Zore
vzgojiteljica INT
tadeja.zore@cirius-kamnik.si

(Skupno 295 obiskov, današnjih obiskov 2)
Dostopnost